info@drhumor.cz

Napište nám e-mail

Košík 0

Každý den

Přijde chlápek k doktorovi:
„Pane doktore, podívejte se, já mám úplně červený pravý oko.“
„Ukažte. No jo, máte pravdu. Souložil jste včera?“
„No, souložil, asi třikrát…“
„A předevčírem?“
„To taky, tak dvakrát třikrát.“
„A co minulý týden?“
„Taky, každej den.“
„Tak to je jasné. Máte prázdný pytlík a svítí vám kontrolka.“

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *